+380 99 974 62 36

Новинна платформа

Щоденні новини у соцмережах про порушення та захист прав і свобод військовозобов’язаних, військових, ветеранів, родин загиблих героїв, зниклих безвісти, полонених та ув’язнених військовослужбовців

Illustration

На новинній платформі у соцмережах ми публікуватимемо щоденні деталі наших розслідувань, які не обов'язково увійдуть у фільм чи серіал. Чому це важливо:
Широке охоплення: Соціальні мережі мають велику аудиторію, що забезпечує широке поширення новин.
Швидкість поширення інформації: Новини в соціальних мережах поширюються швидко, що дозволяє оперативно інформувати громадськість про події.
Мультимедійність: Соціальні мережі дозволяють використовувати різні формати контенту - текст, фото, відео, що робить повідомлення більш наочними і емоційними.
Взаємодія з аудиторією: Соціальні мережі дозволяють встановлювати двосторонній зв'язок з аудиторією, отримувати відгук і відповідати на коментарі.
Актуальність: В соціальних мережах можна швидко оновлювати інформацію, що дозволяє тримати аудиторію в курсі найновіших подій.
Архів новин: Соціальні мережі дозволяють зберігати архів новин, до якого можна легко отримати доступ.
Підтримка демократії: Новинна платформа на базі соціальних мереж сприятиме підтримці демократії, надаючи голосу тим, хто може бути ігнорований в традиційних медіа.
Свобода слова: Така платформа активно працюватиме на захист свобод слова українських військових, висвітлюючи порушення їхніх конституційних прав і свобод та допомагаючи знайти шляхи їх вирішення.