+380 99 974 62 36

Наша Спільнота Взаємодопомоги

Формуємо Всеукраїнську Спільноту однодумців, професіоналів і волонтерів

Ми добре знаємо, наскільки важко і боляче може бути боротися за справедливість самотужки. Часто просто немає на це часу, знань, енергії і грошей. У людей просто опускаються руки щось робити, і вони готові уже змиритися з поневіряннями.
Але вихід завжди є – знайти братів і сестер по нещастю, однодумців, правозахисників, журналістів, з якими разом набагато легше добиватися справедливості.
Саме тому ми розпочинаємо формувати Всеукраїнську Спільноту Взаємодопомоги і її локальну мережу у рамках проєкту «Маніфест «Трибунал».
Запрошуємо усіх небайдужих військовослужбовців, ветеранів, їхніх рідних, громадян, юристів, адвокатів, правозахисників, правозахисні і інші громадські організації, журналістів, кінематографістів, науковців, підприємців, бізнеси приєднуватися до нашої Спільноти для боротьби за справедливість і повагу до прав, свобод і гідності людей.
Як можна приєднатися до Всеукраїнської Спільноти Взаємодопомоги
1. Для початку просто підписатися на групу Всеукраїнської Спільноти Взаємодопомоги у Facebook за цією адресою: https://www.facebook.com/groups/manifesttribunalukraine
2. Якщо ви уже зараз хочете брати активну участь у роботі Всеукраїнської Спільноти, заповніть, будь ласка, цю форму і ми з вам зв’яжемось для подальших дій: https://forms.gle/amguaQzVAbgRPuXZA
3. Якщо ви хочете стати організатором локальної Спільноти у своєму місті, заповніть, будь ласка, цю форму і ми вам допоможемо: https://forms.gle/mYnNFk1boeDkDEaaA
Адреси усіх локальних Спільнот Взаємодопомоги ми будемо публікувати на цій сторінці.
Ми також запрошуємо до співпраці юристів, адвокатів, правозахисників і журналістів з усіх куточків України, які бажають нам допомагати захищати права і свободи військовозобов’язаних, військовослужбовців, ветеранів, родин загиблих, зниклих безвісти, полонених військових, а також ув’язнених військовослужбовців.
Ми формуємо мережу юристів, адвокатів, правозахисників і журналістів, з якими співпрацюватимемо на місцях.
Юристам, адвокатам і правозахисникам з усіх регіонів України пропонуємо заповнити цю форму: https://forms.gle/1GRNEqa4tbhFRZPG9
Журналістам зі всієї України також пропонуємо співпрацю і заповнити цю форму: https://forms.gle/rstdCvGtJThvxYc3A
Ми обов’язково зв’яжемось з кожним із вас і поінформуємо про подальший план дій.
Пам’ятаймо, що боронити конституційні права і свободи громадян треба так само, як державність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Якщо ви ще не готові брати активну участь у нашій Спільноті, тоді просимо зробити донат на захист прав і свобод наших військових.